آیا ظهور امام زمان عج نزدیک است؟

آیت الله قرهی: حسب علائم شریفه ان‌شاءالله ظهور نزدیک است.

یک نکته‌ای که سربسته بیان می‌کنم این است که ما در آخرالزمان هستیم و علائمی که در روایات شریفه هست دارد محقق می‌شود. ان‌شاء‌الله بتوانیم آن صفات حقیقی سربازان آقا جانمان امام زمان(عج) را داشته باشیم تا در این آخرالزمان که علائمی آمده است مطالبی هست که بعضاً نمی‌شود تبیین کرد و کسی هم نمی‌تواند بیان کند که دقیقاً کی هست، اما علائم داریم، ما به واسطه علائم عرض می‌کنیم، حسب علائم شریفه ان‌شاءالله ظهور نزدیک است.

مرتضی آقاتهرانی: حضور میلیونی در کربلا مقدمه ظهور است.

حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی گفت: اجتماع بزرگ اربعین حسینی (ع) برای شناساندن مقام سیدالشهدا به عالم و مقدمه ظهور است. روزی که مردم در محضر حضرت سیدالشهدا (ع) حاضر می شوند ندای یا اهل العالم برای اعلام حضور حضرت سیدالشهدا سر داده می شود. وی افزود: بدون تردید این مقدمه های ظهور حضرت صاحب الامر است که اتفاق می افتد و انشاالله ظهور نزدیک است.

موسسه PEW : دو سوم مسلمانان جهان منتظر ظهورند.

درنظرسنجی که توسط موسسه PEW انجام شد، به این موضوع اشاره شده است که در خاورمیانه، آفریقای شمالی، جنوب آسیا و جنوب شرق آسیا بیشتر مسلمانان معتقدند که آنها ظهور حضرت مهدی (عج) را در زندگی خود خواهند دید.این انتظار در افغانستان83، درعراق72، در تونس67 و در مالزی62 درصد است. دراین نظرسنجی مشخص شد که درصد انتظار برای ظهور حضرت مهدی در آسیای میانه از هر 100 نفر چهل نفر بوده است؛ اما در ترکیه این آمار به 68 درصد می رسد. موسسه آمریکایی مذکور نظرسنجی خود را در ایران انجام نداده است.

آیت الله حسن زاده آملی: ظهور نزدیک است.

هر کس می خواهد هرکاری برای ظهور و در زمان ظهور انجام دهد ، الان انجام دهد چرا که الان وقتش است.

کشیش تایموتی ام یانگبلود: او می آید و آن روز نیز بسیار نزدیک است.

این نکته بسیار مهمی است که عصر حاضر , عصر آخرالزمان است. لذا اولین چیزی که باید از آن آگاه باشیم این است که این ایام پایانی, ایام فتنه های بزرگ است (یا انکارها و ارتدادهای بزرگ) و اینچنین است که ما به آخرالزمان می رسیم. در این حال است که او می آید. او همان مسیح است و آن روز نیز بسیار نزدیک است.

آیت الله مکارم: امروزه بسیاری از علائم ظهور دیده می شود.

ما تصور می کنیم که در این عصر و زمان ما ان شاء‌الله در بین الطلوعین ظهور حضرت مهدی (ع) قرار داریم؛ یعنی ظهور صغری انجام شده و در انتظار ظهور کبری هستیم. حقق حکومت جهانی نزدیک است و ما باید خود را آماده ظهور آن حضرت کنیم.

منبع: http://zohoor-mahdi.blogfa.com

/ 2 نظر / 35 بازدید
سارا

سلام.خوبين؟ حيفه وب به اين خوبي نيست که چنين آدرسي داره؟ ميخواي وب تو هم مثل سايتاي بزرگ يه آدرس اختصاصي داشته باشه؟ کافيه يه دامنه 3900 توماني براش بخري تا بشه يه سايت اختصاصي. بيا خودت ببين http://s4you.ir/1/824Nn

منتظر

یا مهدی عجل الله